A
KTUALITY

Kariéra

HIRSCH Servo Group získává společnost Renostav, výrobce specializujícího se
na produkci plastových výrobků pro automobilový i spotřební průmysl.
Rakouská skupina HIRSCH Servo, přední evropský dodavatel udržitelných polystyrenových izolací, obalů a technologických řešení, pokračuje ve své expanzi.

Uskutečněnou akvizicí společnosti Renostav spol. s.r.o. v Zábřehu na Moravě v České republice, která v současné době vyrábí především interiérové díly pro automobilový průmysl, rozšiřuje skupina své portfolio výrobků i stávající výrobní síť.

"Akvizice společnosti Renostav je pro nás jedinečnou příležitostí vstoupit do oblasti vstřikování plastů. Dodatečné odborné znalosti nám umožní v budoucnu nabídnout našim zákazníkům ještě rozmanitější obalová řešení. Například vysoce kvalitní vstřikované díly pro oblast domácích spotřebičů," říká generální ředitel společnosti HIRSCH Servo Harald Kogler.

Renostav v současné době zaměstnává 35 vysoce kvalifikovaných pracovníků a akvizicí se stává stoprocentní dceřinou společností HIRSCH Czech Republic s.r.o.

Novým jednatelem pěti českých poboček společnosti HIRSCH Czech Republic s.r.o., včetně Renostavu, se stal pan Zdeněk Raška, který doposud působil ve společnosti HIRSCH Czech Republic s.r.o. jako projektový manažer.

Skupina HIRSCH Servo se sídlem v rakouském Glaneggu má nyní výrobní síť s 35 pobočkami v 10 zemích a zaměstnává přibližně 1950 lidí.