P
lastové výrobky

EPS BALENÍ

PLASTOVÉ DÍLY PRO AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL

Plastové díly mají v automobilovém průmyslu široké využití pro výrobu různých součástí a komponent vozidel. Tyto plastové výlisky jsou důležitou součástí v interiéru, exteriéru i v mechanických a elektronických systémech vozidel. V rámci interiéru vozidel se plastové díly používají jako součásti palubních desek, ovládacích prvků, konzolí, sedadel apod., v exteriéru pak například jako kryty zrcátek, boční lišty a další.


Použití plastových výlisků v automobilovém průmyslu umožňuje vytvářet lehké, odolné a funkční součásti, které splňují specifické požadavky automobilového průmyslu na bezpečnost, úsporu hmotnosti, odolnost a design.
V technickém směru je plast využíván pro své vlastnosti, což umožňuje vytvářet složité tvary a detaily, které splňují přísné požadavky automobilového průmyslu na pevnost a funkčnost.

TECHNICKÉ VÝLISKY

Technické plastové výlisky jsou vyrobeny pro specifické technické účely a použití v různých odvětvích jako je automobilový průmysl (nárazníky, kryty motoru apod. ), ve zdravotnictví jako součást medicínských přístrojů a zařízení, ve strojírenství pro výrobu různých komponentů strojů a zařízení, ale i v rámci spotřebního zboží jako součást různých helem, chráničů a dalších doplňků, u kterých jsou požadovány specifické technické vlastnosti a vysoká odolnost materiálu vůči různým podmínkám prostředí či mechanickému namáhání.